Верховний суд відмовився задовольнити касаційну скаргу «Укрексімбанку» та залишив без змін постанову Східного апеляційного госпсуду і постанову Госпсуду Донецької області про визнання банкрутства ПрАТ «Укрпідшипник» та відкриття ліквідаційної процедури.

Відповідне судове рішення оприлюднене в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

«Касаційну скаргу Публічного акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» (АТ «Укрексімбанк») залишити без задоволення. Постанову Східного апеляційного господарського суду від 17.01.2019 та постанову Господарського суду Донецької області від 03.07.2018 у справі № 905/3071/17 залишити без змін», — йдеться у рішенні.

Також у рішенні наголошується, що постанова суду касаційної інстанції набирає законної сили з моменту її прийняття, є остаточною та оскарженню не підлягає.

Раніше повідомлялось, що ексрегіонал Андрій Клюєв планує взяти участь у дострокових парламентських виборах.

Однак, ЦВК відмовила Клюєву в реєстрації кандидатом у народні депутати України.

Андрія Клюєва підозрюють в організації розгону студентів на Майдані 30 листопада 2013. На момент розстрілу протестувальників Клюєв очолював Адміністрацію президента Януковича.

З країни він утік наприкінці лютого 2014-го безперешкодно, попри підозру в причетності до масових убивств.

Також Клюєва підозрюють у заволодінні державним майном шляхом зловживання своїм службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, повторно і в особливо великих розмірах.

Поділитись: