Верховна Рада України ратифікувала угоду між урядами України та Туреччини про взаємний захист інвестицій, а також торговельну угоду між урядами України та Таїланду.

Верховна Рада України ратифікувала угоду між урядами України та Туреччини про взаємний захист інвестицій, а також торговельну угоду між урядами України та Таїланду.

Відповідні рішення раніше ініцюювали у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України, передає прес-служба відомства.

Зокрема, там зазначають, що ратифікація угод сприятиме покращенню економічних відносин між Україною та Таїландом і Туреччиною. Також, як очікується, угоди сприятимуть розширенню товарообороту між Україною та цими країнами.

Так, угода про захист інвестицій з Туреччиною у двосторонньому порядку закріплює гарантії інвесторам, що їхні інвестиції не будуть відібрані державою або націоналізовані. Крім цього, угодою гарантується вільний переказ платежів та врегульовується процедура вирішення суперечок.

Торговельна угода з Таїландом «сприятиме стимулюванню двосторонніх економічних зв’язків. Водночас, цим рішенням буде створена спільна міжурядова комісія з питань торгівлі. Її мета - динамічний розвиток торгівлі між країнами».

23 липня Україна підписала багатосторонню Конвенцію щодо протидії уникненню від сплати податків. Зазначалось, що підписана конвенція дає змогу одночасного внесення змін до всіх або деяких угод про уникнення подвійного оподаткування. За словами Мінфіну, це значно спростить процедуру внесення змін до двосторонніх податкових угод між країнами.

Раніше стало відомо, що під час свого візиту до Британії Україна підпише міжнародну конвенцію щодо протидії ухиленню від оподаткування.

Нагадаємо, що раніше Британський уряд наказав своїм заморським територіям, зокрема Каймановим та Британським Віргінським островам, зробити інформацію про власників офшорних компанії публічною.

Раніше повідомлялось, що російські олігархи зберігають на британських офшорах близько 47 мільярдів доларів.

Поділитись: