Голову Зайцевської військово-цивільної адміністрації Володимира Весьолкіна звільнили з посади за причиною «систематичного невиконання ним своїх обов'язків».

Голову Зайцевської військово-цивільної адміністрації Володимира Весьолкіна звільнили з посади за причиною «систематичного невиконання ним своїх обов'язків».

Про це Громадському повідомили у Донецькій військово-цивільній адміністрації (ВЦА).

«Розпорядження голови ДонОДА, керівника обласної ВЦА щодо звільнення Володимира Весьолкіна є, воно було надіслано йому для ознайомлення. Натомість Весьолкін запевняє, що зараз перебуває у відпустці, хоча його письмових заяв щодо цього в обласну ВЦА не надходило», — йдеться у повідомленні.

«Відповідно, чекаємо на те, щоб Володимир Юрійович прийшов до канцелярії ВЦА та своїм підписом засвідчив, що він ознайомлений із розпорядженням про своє звільнення», — додали у ВЦА.

Щодо причин, з яких було ухвалене рішення про звільнення Весьолкіна з посади, у Донецькій ВЦА зазначили, що це «систематичне невиконання обов'язків». Зокрема, «щодо цивільного захисту населення».

«Весьолкіну було винесено дві догани, де вказувалося на неналежне виконання ним його обов'язків голови ВЦА Зайцевого», — підкреслили в установі.

Нагадаємо, 7 червня Володимира Весьолкіна звільнили з посади голови ВЦА Зайцевого.

8 червня мешканці Зайцевого вийшли на захист звільненого голови адміністрації Весьолкіна на КПВВ «Майорськ» і влаштували там акцію протесту.

Раніше у коментарі Громадському Весьолкін розповідав, що після запровадження операції Об’єднаних сил на Донбасі з 30 квітня, на місцях нічого не змінилося.

Відомо, що Весьолкін критикував керівництво Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

24 лютого він опублікував відео, в якому показав, як через гуманітарно-логістичний центр потрапляють на територію самопроголошої «ДНР» потрапляють українські товари. На відео він назвав місцевих чиновників, які, за його словами, причетні до цієї схеми. Серед них - перший заступник голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Віктор Ремський. Згодом відео було видалено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Правильні» й «неправильні» автобуси до окупованої території

Поділитись: