«Ви вже залишили нас без штанів»: львівські ресторатори у спідній білизні закликали скасувати «карантин вихідного дня»

Низка відомих львівських рестораторів закликає владу скасувати «карантин вихідного дня». Кажуть, що готові працювати «як партизани», бо не мають іншого виходу, і вважають, що за потреби влада повинна запровадити в країні повний локдаун.
Своє спільне відеозвернення вони опублікували у Facebook, а звершили його, звернувшись до влади без штанів: «Ви вже залишили нас без штанів. Але ми не дамо зробити це з тисячами наших людей!».
Так, львівські ресторатори назвали «карантин вихідного дня» «безглуздим та показовим рішенням», яке «вб'є їхній бізнес і вижене тисячі людей на вулиці».
Також ресторатори кажуть, що готові до повного локдауну, якщо це буде потрібно.
«По-справжньому: закривайте все, але вже, і на зрозумілий термін. Ми перші закриємось, як тільки знатимемо, що говорити нашим працівникам», — заявляють вони.
«А цій пані-віцеміністерці, яка радила нам шукати іншу роботу та звільняти людей, хочемо сказати: "Цьоцю! Вертайтеся вже назад додому, після тих київських заробітків! Ви, певно, вже там перепрацювали"», — йдеться у зверненні.
Йдеться про заступницю міністра охорони здоров’я Ірину Микичак, яка до цього працювала у Львівській облдержадміністрації. Нещодавно вона порадила малому та середньому бізнесу в Україні знайти додатковий дохід на час дії «карантину вихідного дня», зокрема, влаштувавшись на роботу у лікарні.
Згодом в етері hromadske пояснила свою пораду тим, що просила про допомогу медзакладам. Повне інтерв'ю з Микичак дивіться тут.
Зазначимо, що серед львівських бізнесменів, які звернулися до влади, зокрема співвласники мережі «!FEST» Андрій Худо та Юрко Назарук, а також засновник ресторанної компанії «Рестарон» Вадо Арзуманян.
Про «карантин вихідного дня»
Уряд запровадив його 11 листопада. Такий карантин діє з 00:00 суботи до 00:00 понеділка. Його запровадили до кінця листопада, тобто на 14 і 15, 21 і 22 та 28 і 29 листопада. У ці дні можуть працювати лише продуктові магазини, автозаправки, аптеки, фінансові установи та транспорт. Детальніше про зміни читайте тут.
У МОЗ кажуть, що основою метою такого карантину є «зупинити ураганні темпи зростання хвороби», а саме зменшити кількість контактів і розірвати ланцюг передачі вірусу. Прем'єр очікує, що темпи зростання захворюваності мають зменшитися вже за два тижні.
- Поділитися: