Виборчий штаб Петра Порошенка звернувся до поліції через фейкову інформацію, яку про нього нібито розповсюджують команди інших кандидатів у президенти.

Як повідомив на брифінгу речник штабу Порошенка Олег Медведєв, зокрема розповсюджують інформацію про те, що за підсумками закритої наради глава штабу Порошенка Віталій Ковальчук нібито передав рознарядки керівникам підприємств агітувати за Порошенка.

«Це абсолютний фейк, який не має ніякого відношення до реальності», — сказав він.

Також, за словами Медведєва, на Київщині та Дніпропетровщині зафікусвали телефонні дзвінки, під час яких пропонують виборцям гроші за голос на користь Порошенка. Речник штабу підкреслив, що за цими фейками «можуть стояти і стоять кілька виборчих штабів кандидатів у президенти».

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав чотирьох кандидатів у президенти, яких підозрюють в організації «сіток» на виборах.

Також МВС оприлюднило свідчення нібито фіктивних спонсорів кандидата в президенти Юрія Тимошенка.

Нагадаємо, 8 березня ЦВК затвердила остаточний список кандидатів у президенти: їх 39.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибори президента України 2019: Хто у нас кандидати?

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. Якщо буде другий тур, він відбудеться 21 квітня

Поділитись: