В американському Сан-Франциско закрилася остання виборча дільниця — голосування на позачергових виборах до Верховної Ради офіційно завершилося.

Зараз там почали підраховувати голоси та оформлювати протоколи, пише «Укрінформ».

Загалом на дільниці в Сан-Франциско проголосували 339 українців. Тобто явка там становила 1,43%.

Загалом у США, крім Сан-Франциско були ще три виборчі дільниці, де українці мали можливість проголосувати, — у Вашингтоні, Нью-Йорку та Чикаго.

У Вашингтоні проголосували 316 громадян України з 7334 зареєстрованих, що становить 4,3% явки. У Нью-Йорку проголосували 743 виборців, що становить 6,2% явки. На виборчій дільниці в Чикаго проголосували 555 громадян України зі 5898 зареєстрованих (явка 9,4%). На сайті Центральної виборчої комісії поки що немає результатів голосування з жодної з цих дільниць.

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися дострокові парламентські вибори. Явка за даними з усіх 199 округів склала 49,84% — це найменше в історії парламентських виборів в Україні.

читайте про те, як прошов день виборів

За даними національного екзит-полу, у Раду проходять 5 партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа — за життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос». «Сила і честь» із 4,3% перебуває на межі 5-відсоткового бар'єра.

Крім того, ті партії, які мають понад 2% голосів, отримуватимуть державне фінансування.

Поділитись: