Представники партії «Слуга Народу» 25 червня звернулися із заявою до Міністерства внутрішніх справ, Нацполіції та Генпрокуратури «щодо вчинення кримінального злочину», а саме – реєстрації в одномандатних округах кандидатів-«клонів», котрі «незаконно використовують бренд партії «Слуга Народу» у виборчій кампанії».

За словами представника партії Олександра Качури, наразі зареєстровано близько ста кандидатів-«клонів» в одномандатних округах.

У заяві ідеться про те, що частина кандидатів у народні депутати вказали в своїх анкетних даних в заявах, які подавали до ЦВК при реєстрації, інформацію про те, що вони нібито працюють в приватному підприємстві «Слуга народу», ТОВ «Слуга народу» або громадські організації «Слуга народу», що має ознаки шахрайства.

«Всі ці громадські організації —  ми нарахували більше 100 на сьогоднішній день — вони зареєстровані, як правило, за два дні до того моменту, як були подані документи. Тобто вбачається в цьому брудна технологія проти Слуги народу», — зазначив він.

Поділитись: