Життя

Вибух і пожежа на ярмарку у Львові: один з постраждалих помер у лікарні

Львівська міська рада
Життя/Вибух і пожежа на ярмарку у Львові: один з постраждалих помер у лікарні
Зберегти
Вигляд
Помер один із постраждалих внаслідок вибуху та пожежі на різдвяному ярмарку у центрі Львова 22 грудня.

Як повідомляє Львівська міська рада, померлий — громадянин Вірменії 1968 року народження.

Чоловік перебував у 8-й міській клінічній лікарні. За словами заступника головного лікаря з хірургічної допомоги Ігоря Стояновського, увесь цей час стан постраждалого був важкий.

«Нам вдалось подолати стадію опікового шоку, але наступна стадія, яка є при опіках понад 20%, це стадія токсикації. Від учорашнього дня було погіршення по аналізах, розвинулась ниркова недостатність. На жаль, через обширні, глибокі опіки, пішла сильна інтоксикація. У чоловіка було 50% опіків», — розповів він.

22 грудня у Львові на різдвяному ярмарку у центрі міста сталась пожежа в одному з павільйонів: під час пожежі, за попередніми даними, вибухнув газовий балон. Унаслідок події поранення дістали четверо людей, двох із них доставили до реанімації у лікарню Львова. Після чого влада Львова вирішила призупинили роботу всіх різдвяних ярмарків у місті.

Станом на 23 грудня стан усіх чотирьох постраждалих від вибуху у Львові був стабілізований.

Поліція почала розслідувати пожежу на різдвяному ярмарку у центрі Львова як порушення встановлених законодавством вимож пожежної безпеки. Проте під час з'ясування обставин перекваліфікувала події як порушення правил безпеки під час роботи з підвищеною небезпекою.

Більше про:
# Львів
Пов`язані новини