Сьогодні, 23 червня, рятувальники завершили пошук жертв під завалами будинку на Позняках, в якому стався вибух. Серед загиблих — сім'я 19-річної Насті Недашківської. У момент вибуху дівчина була у ванній кімнаті, а потім вибігла на вулицю. Мати, брат та батько дівчини загинули.

«Ніколи не зміг би повірити, що буду писати такі пости. Друзі, в нашій родині сталася величезна трагедія. Всіх облетіла новина про будинок, який вибухнув на Соломії Крушельницької. Загинула моя рідна сестра Інна, її чоловік Вова та племінник Женя. Племінниця Настя дивом лишилася живою і зосталася сиротою», — написав у Фейсбуці Роман Савчук.

Сусідка сім'ї Насті Юлія Ламаш говорить, що в момент вибуху її не було вдома. Про те, що щось сталося, жінка дізналася від друзів — вони почали телефонувати й питати, чи все добре. 

Загалом від вибуху в будинку загинуло 5 людей: дві жінки та троє чоловіків. Мешканців, чиї квартири постраждали, тимчасово поселили в гуртожиток на Харківському шосе. Тетяна Хайнацька говорить, що задоволена умовами — їй разом з татом виділили невелику кімнату. 

«Я попросила таку кімнату, щоб із замочком, а у них таких кімнат немає. Що ви думаєте — прислали мені столяра, зробили замок. Що тут сказати, мабуть, люди розуміють, що ми в такому стані», — пояснює жінка. Про те, що буде далі, Тетяна не знає — поки що їм нічого конкретного не повідомляли.

«Зараз у нас така нагальна необхідність — це в щось перевдягтися, тому, якби мене пустили додому, я щось би прихопила. Із жахом думаю: а як почнеться зима. А може, якщо і квартира буде, а що туди поставити, в ту квартиру. Люди кажуть, може якусь компенсацію дадуть, бо сусідка по кімнаті — у них 200 грн в кишені, нічого не залишилося, а син контужений від вибуху», — розповідає Тетяна. 

Влада Києва пообіцяла виділити 30 мільйонів гривень на житло для постраждалих мешканців будинку. Також протягом 23 червня фахівці мають завершити експертизу, за результатами якої визначать, які з секцій будівлі непридатні для житла.

Поділитись: