В Укрзалізниці за перші 7 місяців 2019 року викрали засобів безпеки, сигналізацій та іншого обладнання на загальну суму 11,4 мільйона гривень. Такі викрадення призводять до затримки поїздів.

Про це повідомляє прес-служба державної компанії.

Там зазначають, що загалом зафіксували 515 випадків навмисного пошкодження та розкрадання майна та засобів зв'язку на залізниці.

Останні випадки сталися у Дніпропетровській області, де зловмисники викрали обладнання, що забезпечувало роботу світлофора. Внаслідок інциденту стався збій у системі руху поїздів, через що від графіка відхилилися 9 поїздів, з яких 4 — пасажирські.

«Також минулої ночі (14 серпня — ред.) на перегоні Сухачівка-Запоріжжя-Кам’янське злодії розкрили три трансформаторні коробки, як наслідок — затримка на понад годину 11 поїздів, з них 6 — пасажирських», — додали в Укрзалізниці.

Там зазначають, що про такі випадки повідомляють правоохоронні органи.

11 лютого в Укрзалізниці запустили проєкт, в межах якого працівників компанії оснастили дронами для того, аби вони відслідковували випадки крадіжок обладнання залізниці.

Напередодні стало відомо, що з пасажирських поїздів Укрзалізниці за перші 7 місяців 2019 року викрали рушників, постільної білизни та іншого інвентарю на 400 тисяч гривень.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile