УКРАЇНА

Від реалізації арештованого майна корупціонерів держава отримала 188 млн грн — АРМА

13 червня, 2018 22:34
УКРАЇНА/Від реалізації арештованого майна корупціонерів держава отримала 188 млн грн — АРМА
Зберегти
Вигляд
На рахунку державного банку від реалізації арештованого майна та коштів корупціонерів нині знаходиться майже 200 мільйонів гривень.

На рахунку державного банку від реалізації арештованого майна та коштів корупціонерів нині знаходиться майже 188 мільйонів гривень.

Про це у програмі «Нині вже» на Громадському повідомила речниця Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) Олена Галігузова.

«На сьогоднішній день, на рахунку державного банку знаходиться майже 200 мільйонів гривень. Це від реалізації майна та грошові кошти, які були перераховані. І з початку року вже відсотків нараховано на понад 6 мільйонів гривень. Від реалізації транспортних засобів та зернових культур», — зазначила вона.

«Від управління активами, які були передані, лише за останні 2 місяці було перераховано понад 2 мільйони до державного бюджету України і ми очікуємо, що ця сума буде постійно зростати», —додала Галігузова. 

Вона зазначила, що АРМА особисто не управляє активами, а передає активи компанії-управителю з нерухомості.

Зокрема, ідеться про бізнес-центр «Гулівер», поверхи якого були арештовані у межах справи екс-міністра доходів часів Януковича Олександра Клименка

««Гулівер» був успішно переданий в управління наступному управителю та вже здаються деякі поверхи в оренду і отримуються прибутки», — додала Галігузова.

В АРМА також повідомили, що готові отримати в управління Межигір’я

АРМА управляє активами, які арештовані в рамках кримінального провадження. Активи агентству передають ухвалою суду.

9 червня проект «Слідство.Інфо» оприлюднив розслідування, в якому йшлося про стан проваджень щодо колишніх посадовців часів Януковича. Ідеться про те, що нинішні посадовці в Україні можуть допомагати чиновникам часів Януковича уникнути покарання та зберегти свої активи та майно. 

Журналісти виявили, що заступники генпрокурора Євгеній Єнін та Анжела Стрижевська таємно зустрічались з міністром енергетики часів Януковича Едуардом Ставицьким. Згодом, в ефірі Громадського Ставицький заявив, що зустрічався з представниками ГПУ багато разів.

Пов`язані новини