У середньому під час карантину, введеного через епідемію коронавірусу, робочий день людей став довшим на 48,5 хвилини. До такого висновку дійшло Національне бюро економічних досліджень США, провівши опитування 3,1 мільйона людей в понад 21 тисячі компаній у 16 містах Північної Америки, Європи та Близького Сходу.

Свою роботу автори називають «першим масштабним аналізом того, як змінилася цифрова комунікація на початку пандемії». Для визначення цих змін вони дослідили анонімізовані дані електронних скриньок і відомості про робочі зустрічі працівників компаній протягом двох 8-тижневих періодів — до та після запровадження карантину.

За підрахунками Національного бюро економічних досліджень США, фактичний робочий день після вимушеного переведення роботи на дистанційний формат зріс на 8,2 відсотка, або 48 із половиною хвилин. Частково це пов’язано зі збільшенням кількості надісланих електронних листів — цей засіб комунікації став використовуватися частіше після запровадження дистанційної роботи.

Кількість робочих зустрічей у порівнянні з докарантинним періодом зросла на 12,9% (а кількість працівників, що беруть у них участь, — на 13,5%), а от час цих зустрічей скоротився в середньому на понад 20%. У підсумку ж люди стали проводити на робочих зустрічах на 11,5% менше часу, ніж раніше.

А є інші дослідження? Вони кажуть те саме?

У квітні Bloomberg повідомив, що тривалість робочого дня зросла аж на три години: про це свідчили лоґ-дані VPN-сервісів, а також слова керівників окремих компаній, яких опитало видання. Працівники інвестиційного банку JPMorgan на умовах анонімності розповіли Bloomberg, що в часи жорсткого карантину навіть відчували провину через те, що від’єднуються від мережі після робочого дня.

Загалом, опитані Bloomberg працівники тоді вказували на те, що масове запровадження дистанційної роботи призвело до стирання межі між роботою та особистим життям, необхідністю поєднувати робочий час із вихованням дітей, а також зростанням занепокоєння щодо власного майбутнього (точніше, можливістю втратити роботу під час карантину).

Дистанційна робота — це взагалі добре чи погано?

Однозначно сказати важко, все залежить від умов її організації. Перед запровадженням карантину через коронавірус далеко не всі компанії були готові до віддаленого режиму роботи працівників. Нині ж технологічні гіганти, як-от Google і Microsoft, узагалі міркують над тим, щоб продовжити дистанційну роботу до кінця 2020 року або й до 2021 року.

Професор економіки Стенфордського університету Ніколас Блум, який займається дослідженням впливу віддаленої роботи на продуктивність праці та економіку, вважає: в часи пандемії коронавірусу це може бути далеко не найкращим рішенням. Принаймні тому, що більшість людей до віддаленої роботи не були готові й не мали вибору, як їм саме працювати.

«Навіть якщо все стане як було, в довгостроковій перспективі можна очікувати на збитки. 2020 рік може стати роком втрачених інновацій. Через 10 років нових патентів, продуктів, ідей, які б мали зародитися у 2020-21 роках, просто не буде. Візьмімо науковців та інженерів. Як вони можуть нормально працювати з дому?» — каже науковець.

Поділитись: