У Київському райсуді Харкова на засіданні у справі про смертельну аварію 18 жовтня 2017 року вивчали відеозаписи, які довели порушення правил дорожнього руху з боку обох водіїв.

У Київському райсуді Харкова на засіданні у справі про смертельну аварію 18 жовтня 2017 року вивчали відеозаписи, які довели порушення правил дорожнього руху з боку обох водіїв.

Про це повідомляє «Укрінформ».

«Відеозаписи, які сьогодні вивчив суд, довели порушення правил дорожнього руху з боку обох фігурантів справи: водія авто Lexus 20-річної Олени Зайцевої і водія авто Volkswagen Touareg 49-річного Геннадія Дронова. Обоє мали можливість побачити один одного і уникнути зіткнення. За першим відеозаписом видно, що у момент зіткнення Зайцева виїжджає на перехрестя на червоний сигнал світлофора, а Дронов починає рух на жовтий», — розповів прокурор Ігор Омельченко.

Також за словами прокурора під час слідчого експерименту зі встановлення швидкості руху учасників ДТП Дронов заявив, що Зайцева рухалась зі швидкістю 100-120 км/год, сама ж Зайцева це заперечила, заявивши, що рухалась зі швидкістю 80 км/год, назвати швидкість руху Дронова вона не змогла. 

Нагадаємо, 18 жовтня в центрі Харкова на вулиці Сумській сталася масштабна ДТП, унаслідок якої загинули шестеро та постраждали п’ятеро людей.

Головною підозрюваною у скоєні ДТП поліція назвала 20-річну Олену Зайцеву, суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 днів без права внесення застави.  Суд також узяв під варту другого учасника ДТП Геннадія Дронова.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Чорна середа»: про причини смертельної аварії в Харкові.

Олена Зайцева заявила, що  визнає провину у ДТП і готова понести покарання. 13 грудня суд у Харкові ухвалив рішення продовжити ще на 2 місяці запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для  Зайцевої.

31 січня стало відомо, що поліція завершила досудове розслідуваннякримінального провадження про ДТП у Харкові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про трагічне ДТП у центрі Харкова.

 

Поділитись: