Онука італійського диктатора Беніто Муссоліні Алессандра Муссоліні розповіла, чому її виключили з санкційних списків в Україні.

Про це вона повідомила у відповідь на запит «Радіо Свобода».

Алессандра Муссоліні зазначила, що ніколи не бувала в Україні та не брала участі в будь-яких політичних чи суспільних подіях у країні. За її словами, вона повідомила про це консульство Італії в Києві 15 листопада 2019 року.

«Окрім того, ні за яких обставин — ні прямо, ні опосередковано — я не мала можливості висловити будь-які оціночні судження щодо політичної ситуації в Україні. Я також ніколи не мала прямих чи опосередкованих контактів із політиками або з представниками місцевої влади. Свого часу я вважала «санкцію» зовсім безпідставною, і сьогодні беру до уваги те, що її скасування сприяє відновленню правди», — відповіла Муссоліні.

Нагадаємо, 14 травня президент Володимир Зеленський зняв санкції з онучки італійського диктатора Беніто Муссоліні Алесандри Муссоліні, яка, за даними РНБО, спостерігала за «виборами» у самопроголошених «Д/ЛНР».

Кандидат політичних наук Антон Шеховцов звернув увагу на те, що онучка Муссоліні потрапила до санкційного списку випадково. Алесандру Муссоліні переплутала з іншим італійським політиком зі схожим іменем — Алессандро Мусоліно. Він спостерігав за «виборами» у самопроголошених «Д/ЛНР».

Поділитись: