Світ

Відповідальність за вибух в Афганістані взяла на себе «Ісламська держава»

16 червня, 2018 22:38
Світ/Відповідальність за вибух в Афганістані взяла на себе «Ісламська держава»
Зберегти
Вигляд
Радикальне ісламістське угруповання «Ісламська держава» взяло відповідальність за вибух в афганському місті Нангархара 16 червня, внаслідок якого загинули 26 людей.

Радикальне ісламістське угруповання «Ісламська держава» взяло відповідальність за вибух в афганському місті Нангархара 16 червня, внаслідок якого загинули 26 людей.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на агенство Amaq.

Вибух стався під час зустрічі афганських військових з бойовиками руху «Талібан», представники якого нещодавно домовились з владою країни про перемир'я на честь свята Ід-аль-Фітр.

У численних містах Афганістану учасники руху «Талібан» проводили зустрічі з військовими на честь перемир'я.

Під час такої зустрічі у Нангархарі і стався теракт. За даними правоохоронців, вибухнув начинений вибухівкою автомобіль.

Раніше в Афганістані «Талібан» оголосив триденне перемир’я, присвячене Ід-аль-Фітр, святу з нагоди закінчення священного для мусульман місяця Рамадан. 

11 червня щонайменше 33 людини загинуливнаслідок атак бойовиків у афганській столиці Кабулі, а також в провінціях Ганзі та Кундуз.

29 травня, у провінції Нангархар на сході Афганістану під час нічної спецоперації Сил безпеки загинули 9 цивільних та щонайменше 8 отримали поранення.

22 травня щонайменше 16 людей загинули та 38 отримали поранення через вибух фургона з вибухівкою в афганській провінції Кандагар.

21 травня у провінції Кандагар в Афганістані бойовики вбили п’ятьох саперів, які працювали над підготовкою прокладки міжнародного газопроводу Туркменістан-Афганістан-Пакистан-Індія.

18 травня повідомлялося про серію вибухів в афганському місті Джелалабад, внаслідок якого загинули 8 людей.

Пов`язані новини