Військово-морські сили США підтвердили достовірність зйомки, яка зафіксувала імовірні невпізнані літаючі об’єкти. Офіційно американські військові називають їх «невпізнаними повітряними явищами» (НПЯ).

Офіційне підтвердження від ВМС США отримали СNN.

Відео, на якому зображені об’єкти, військові розсекретили між груднем 2017 року і березнем 2018-го. Самі відеозаписи були зроблені у 2004 і 2015 роках із літаків морської авіації. На них інфрачервоні сенсори помічають видовжені об’єкти, які рухаються на великій швидкості.

«Ідеться про часті проникнення невпізнаних повітряних явищ на наші навчальні полігони. Такі втручання являють загрозу безпеці польотів наших авіаторів та безпеці наших операцій», — пояснив речник ВМС США Джо Гредішер.

Він уточнив, що в опублікованих відеокліпах зафіксовано лише частку багаторазових втручань НПЯ, які можна було бачити на полігонах.

«Багато років наші авіатори не доповідали про ці явища через стигму, яка лежала на попередній термінології та теоріях про те, що на цих відео могло бути, а чого ні», ― додав він.

За словами Гредішера, єдиним способом з’ясувати, чим є ті НПЯ, це заохочувати курсантів, які їх бачили, доповідати про це.

Нагадаємо, у 2016 році Центральне розвідувальне управління США зняло гриф секретності і опублікувало документи 1940-1950-хх років про розслідування неопізнаних літаючих об'єктів. На своєму сайті ЦРУ розмістило архів розслідування 1978 року. Документи — це невеликі pdf-файли зі звітами співробітників управління, які займалися перевіркою повідомлень про появу НЛО.

The New York Times з'ясувала, що міністерство оборони США протягом п’яти років таємно фінансувало програму дослідження НЛО.

Поділитись: