Виконувач обов’язків керівника Укренерго Всеволод Ковальчук, архів
Фото:

Facebook/Vsevolod Kovalchuk

Всеволод Ковальчук 26 лютого оголосив, що вирішив залишити посаду виконувача обов'язків очільника національної енергетичної компанії Укренерго.

Про це він написав у своєму Facebook.

«Відсьогодні я припиняю виконувати обов’язки голови правління Укренерго. Це було непросте для мене рішення, до якого я йшов кілька місяців», — написав Ковальчук.

Він пояснив це тим, що працював «під надзвичайним тиском, в умовах постійних спроб дискредитації».

«Контролю над оператором системи хочуть усі: кожен виробник, хоч державний, хоч приватний. Імпортери, експортери, інвестори у нові генерувальні потужності, великі промислові споживачі тощо. І щоб долати цей тиск потрібна підтримка і воля», — уточнив Ковальчук.

Він наголосив також, що роботу його підприємства довгий час блокувало Міністерство енергетики (зараз — Мінекоенерго).

Всеволод Ковальчук виконував обов'язки керівника Укренерго з 1 жовтня 2015 року.

Національна енергетична компанія Укренерго є приватним акціонерним товариством, 100% акцій якого належать державі, підпорядковується Міністерству фінансів і виступає гарантом цілісності та надійного функціонування Об'єднаної енергетичної системи України.

Нагадаємо, в уряді відмовилися від часткової приватизації Укргідроенерго, Енергоатому та Укренерго.

Раніше Національна енергетична компанія Укренерго подала до суду на Міністерство енергетики та захисту довкілля України через те, що останнє затягує затвердження інвестиційної програми компанії.

Поділитись: