Німецька компанія Nordex оголосила що виходить на український ринок. Вона поставить перші 34 вітрогенератори для вітроелектростанції «Сиваш», що на межі з Кримом.

Зазначається, що потужність кожного вітрогенератора складе по 3,9 мегавати, відтак перша черга електростанції матиме потужність до 133 мегаватів. Загальна ж потужність вітроелектростанції складе 250 мегаватів.

Першу партію вітряків компанія поставить в Україну до кінця 2019 року, остаточне завершення електростанції очікується у 2020 році. Зазначається, що виробленої цією електростанцією електрики має вистачити для того, аби забезпечувати потреби близько 100 тисяч українських родин, що еквівалентно населенню, наприклад, Рівного, зазначають у компанії.

Зазначимо, що будуватиме вітроелектростанцію норвезька компанії NBT. Загальна вартість проекту складає 400 мільйонів доларів, кількість вітрогенераторів, яку планують збудувати складе 67 одиниць, а потужність електростанції складе 250 мегават.

Кошти на проект частково надав ЄБРР, погодивши кредит на 150 мільйонів доларів.

6 вересня Україна підписала з норвезькою компанією NBT договір про будівництво вітроелектростанції у Херсонській області, неподалік від адміністративної межі з Кримом.

Поділитись: