Політика

«Візит Гризлова – ілюстрація совкової дипломатії» – Роман Безсмертний

Політика/«Візит Гризлова – ілюстрація совкової дипломатії» – Роман Безсмертний
Зберегти
Вигляд

«Позиція моя не може змінитися. Цей візит – ілюстрація такої совкової дипломатії. Це яскраве свідчення того, що ми всі заплуталися у тому, чи війна у нас, чи АТО і так далі. По телевізору нам розказують, що ми воюємо з Росією, а для істеблішменту - це АТО. Тому виникає така ситуація, що ми можемо дозволити влетіти на територію України Гризлову, але нам соромно, ми не можемо пояснити, що це означає. Єдине, про що я прошу, не переймайтеся так цими речами, це вже вчорашній день. Нехай це стане уроком того, що так робити не можна. Це помилка. На щастя, це - не злочин», – відповідає представник України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний на запитання про те, що означає візит представника Росії Бориса Гризлова до Києва.

Про позицію представників Росії щодо Мінських домовленостей Роман Безсмертний каже, що ці домовленості вони трактують на свій лад:

«Проблема у тому, що, вивалившись за межі 2015 року, відбувся злом логіки і філософії реалізації Мінських домовленостей. Ну, про яку амністію з виборами можна говорити, коли фактор безпеки не реалізований. Що ми зможемо вдіяти, коли продовжать стріляти? Не треба фантазувати, поки не будуть реалізовані Мінські угоди в плані забезпечення безпекової складової. Ні про які вибори, амністію говорити не те що непотрібно, рішення ухвалювати і діяти в цьому плані не слід».

Інформацію про те, що Романа Безсмертного та уповноваженого президента України з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірину Геращенко хочуть виключити зі складу переговорників у Мінську, сам Безсмертний також прокоментував. Каже, це офіційно було запропоновано представниками ОРДЛО (окремі райони Донецької і Луганської областей) на засіданні Тристоронньої групи: 

«Це зустріли спокійно. Поки що про виключення не йде мова. Це питання не до мене, а до того, хто мене туди відрядив. Захочуть - замінять».

На запитання, чому представники так званих «республік» хочуть його виключити з переговорників, відповів коротко: «Значить допік».

/Громадське.Схід

Пов`язані новини