УКРАЇНА

Вкладники банку «Михайлівський» перекрили рух на Хрещатику

УКРАЇНА/Вкладники банку «Михайлівський» перекрили рух на Хрещатику
Зберегти
Вигляд

Вкладники збанкрутілого банку «Михайлівський» влаштували мітинг у центі Києва.

На даний момент кілька сотень протестувальників рух перекрили Хрещатик, вимагаючи повернення коштів, передає кореспондент Громадського.

Перед цим вкладники мітингували під будівлею Нацбанку, перекривши рух по вулиці Інститутській на перетині з вулицею Банковою.

Під Нацбанком протестувальники намагалися запалити шини, в результаті чого виникла сутичка з поліцією. Після чого правоохоронці вилучили шини.

Після цього вкладники «Михайлівського» намагались пройти до Адміністрації президента, але їх туди не пропустили правоохоронці. Тоді мітингувальники спустились вулицею Інститутською до Хрещатика.

Раніше повідомлялось, що власник банку «Михайлівський» лишився винен 23 млрд гривень.

9 серпня вкладники «Михайлівського» також перекривали проїжджу частину на перетині Хрещатика та Інститутської.

Нагадаємо, 19 травня 2016 банк «Михайлівський», порушуючи внутрішні документи та нормативи НБУ, без наявності відповідних коштів, «видав» незабезпечені кредити семи фіктивним фірмам на суму 899 млн грн.

У свою чергу, вони переводять ці кошти ТОВ «Ініціатива груп» і ТОВ «Профіт Юніон». Ці компанії перерахували кошти в рахунок погашення заборгованості реальних позичальників перед «Михайлівським». Таким чином, з-під застави були виведені забезпечення за раніше виданими реальними кредитами на 2,6 млрд, повідомили у Фонді гарантування вкладів.

Раніше, 3 травня, у зв’язку з тим, що діяльність банку не відповідала вимогам законодавства і нормативно-правових актів НБУ, Нацбанк відніс «Михайлівський» до категорії неплатоспроможних.

Про афери навколо банку «Михайлівський» дивиться у випуску Слідства.Інфо.

 

Пов`язані новини