Життя

Влада Чечні запропонувала «Новой газете» вибачитися перед чеченцями

15 квітня, 2017 14:36
Життя/Влада Чечні запропонувала «Новой газете» вибачитися перед чеченцями
Зберегти
Вигляд
Міністр з національної політики, зовнішніх зв'язків, преси та інформації Чечні Джамбулат Умаров оприлюднив звернення до головного редактора «Новой газеты» Дмитра Муратова

Міністр з національної політики, зовнішніх зв'язків, преси та інформації Чечні Джамбулат Умаров оприлюднив звернення до головного редактора «Новой газеты» Дмитра Муратова.

В ньому міністр закликав його вибачитися перед чеченцями за публікації про геїв в республіці «для того, щоб раз і назавжди закінчити цю небезпечну перепалку».

Про це повідомляє «Meduza».

«По-перше, слід вибачитися перед чеченським народом за ту огидну нісенітницю, яку ви поширили в ЗМІ, включаючи соцмережі», — написав Умаров.

Він також попросив зобов'язати журналістів «хоча б поверхньо ознайомитися з ментальної специфікою регіону і посилатися на реальні джерела».

«По-третє, припиніть, нарешті, істерію з приводу неіснуючих «загроз», щоб, не дай бог, цим не скористалися ті, кому ваша газета набридла незрівнянно більше, ніж нам. З цим «явищем» ми вже не раз зустрічалися», — заявив міністр.

Саму публікацію «Нової газети» Умаров назвав «мерзенною провокацією», організованою «напередодні головних виборів країни».

«Поки Чечнею керує Рамзан Кадиров — вірний і харизматичний соратник Путіна, ви не заспокоїтеся», — написав він.

Раніше, Муфтій Чечні пообіцяв журналістам «Новой газеты» «відплату Аллаха».

Нагадаємо, що на зборах в мечеті Грозного закликали до розправи над журналістами.

При цьому російська «Новая газета» закликала владу РФ відреагувати на ці заклики які пролунали  після першої публікації про переслідування представників ЛГБТ-спільноти у республіці.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини