Життя

Влада Києва спрямує 7 млрд грн на будівництво мостів та метро на Виноградар

КМДА
Життя/Влада Києва спрямує 7 млрд грн на будівництво мостів та метро на Виноградар
Зберегти
Вигляд
У міському бюджеті Києва передбачено близько 6,9 мільярда гривень на будівництво Подільсько-Воскресенського мосту, метро до житлового масиву на Виноградар та будівництво інших інфраструктурних проектів.

Про це повідомляють у Київський міській державній адміністрації.

«Чимало коштів спрямують і на розвиток транспортної інфраструктури міста — 6,9 мільярда гривень», — повідомляють у прес-службі КМДА.

Зокрема, київська влада планує повністю реконструювати фунікулер, а також провести активну фазу робіт з реконструкції Шулявського шляхопроводу.

«Близько 1,5 млрд гривень, у тому числі з урахуванням субвенції з Держбюджету, закладено на будівництво, ремонт та утримання автомобільних доріг у столиці», — додали у КМДА.

18 грудня уряд виділив 2,5 мільярда гривень на будівництво метро на Виноградар.

Раніше повідомлялось, що будівництво нових станцій київського метрополітену має закінчитися до 2021 року. Загальна вартість проекту складе 6 мільярдів гривень.

5 липня 2018 року Київська адміністрація затвердила проект реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Гетьмана.

Затверджений КМДА проект передбачає будівництво неповного «чотирилисника» з трьома з'їздами — замість класичних для «чотирилисника» чотирьох. 

Загальна кошторисна вартість будівництва станом на червень 2018 року становила 830 мільйонів гривень.

Пов`язані новини