Прем'єр-міністр Тунісу Юсеф Шахед підписав указ, який забороняє носити у державних установах одяг, що повністю приховує обличчя.

Як зазначив телеканал Al-Arabiya, під заборону потрапив нікаб — мусульманський жіночий головний убір, що закриває обличчя, з вузьким прорізом для очей.

Таке рішення стало реакцією на останні теракти, скоєні минулого тижня, пояснило джерело агентства Reuters.

На минулому тижні в Тунісі було скоєно відразу три теракти, відповідальність за які взяла за себе терористична організація «Ісламська держава». Один вибух стався в 100 метрах від посольства Франції, другий — на парковці Національного контртерористичного управління. Загинули двоє людей, сім отримали поранення. Теракти можуть бути пов'язаними із парламентськими виборами, які відбудуться в жовтні, а також піком туристичного сезону.

Заборона на носіння одягу, що приховує обличчя, діє у Франції, Бельгії, Нідерландах і Швейцарії. 31 травня 2018 року таке обмеження почало діяти і у Данії.

Нагадаємо, Європейський суд з прав людини визнав законною заборону носити паранджу (бурку) та нікаб жінкам у громадських місцях Бельгії.

Поділитись: