Життя

ВМС України провели спільні навчання з Туреччиною в Мармуровому морі

Життя/ВМС України провели спільні навчання з Туреччиною в Мармуровому морі
Зберегти
Вигляд

Загін кораблів Військово-морських сил ЗСУ в складі фрегата «Гетьман Сагайдачний» і судна розмагнічування «Балта» провів спільні навчання з фрегатом ВМС Туреччини в Мармуровому морі. Про це повідомило Міністерство оборони України.

У ході навчань військові провели, зокрема, тактичне маневрування, тренування з протиповітряної оборони та організації зв’язку. Також планується навчання екіпажів українських кораблів у центрі підготовки надводних сил ВМС Туреччини.

Напередодні загін кораблів ВМС ЗСУ на переході Чорним морем удосконалював взаємодію з літальними апаратами морської авіаційної бригади. Військові відпрацьовували посадку вертольотів на палубу фрегата «Гетьман Сагайдачний». Крім того, кораблі виконали завдання в рамках операції із гарантування морської безпеки у Чорноморському регіоні «Чорноморська гармонія».

Як наголосили в Міністерстві оборони, українські ВМС вперше продемонстрували державний прапор України на морських просторах за межами Чорного моря з весни 2014 року.

Раніше прикордонники Одеського загону Морської охорони та підрозділи ВМС ЗСУ провели спільні навчання для забезпечення охорони морського кордону у разі ускладнення обстановки навколо острова Зміїний.

Пов`язані новини