Мобільний додаток «Дія» встановили вже понад 1,7 мільйона українців, а електронні права у ньому отримали понад 750 тисяч водіїв.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Він також написав, що через додаток видали уже понад 620 тисяч техпаспортів, а Мінцифри та МВС працюють над покращенням даних в реєстрах.

«На сьогодні конверсія (позитивний розгляд та відображення в «Дії») за результатами онлайн-послуги з верифікації посвідчення водія в сервісних центрів МВС складає 35%. Ми прагнемо збільшити цей показник», — зазначив міністр.

Федоров сподівається, що протягом кількох тижнів він збільшиться в 1,5 раза.

Нагадаємо, 6 лютого Міністерство цифрової трансформації презентувало мобільний додаток «Дія». Очікується, що в ньому будуть зберігатися документи в електронному вигляді. Наразі у застосунку вже можна користуватися цифровим водійським посвідченням та свідоцтвом про реєстрацію.

До кінця 2020 року уряд планує оцифрувати близько 80% державних послуг та зробити їх доступними через «Дію». Зокрема, незабаром у додатку має з'явитися електронні український та закордонний паспорти, студентські квитки, страхові поліси тощо.

Додаток доступний для смартфонів на Android та iOS. Зокрема, у Google Play Market та App Store.

Раніше міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров заявив, що всі державні послуги можна буде отримати за допомогою смартфону через 3-5 років. 

Поділитись: