За перший місяць роботи системи автофіксації порушень правил дорожнього руху в Києві та області водії сплатили 219 тисяч штрафів на 31 мільйон гривень.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

Загалом за місяць було направлено 398 410 постанов про перевищення швидкості. Гроші, отримані зі штрафів, направлять на оплату послуг Укрпошти та на оплату друку бланків, а решту — до бюджету для витрат на відновлення транспортної інфраструктури.

У МВС нагадали: якщо протягом 10 днів порушник оплачує штраф, то сума становить 127 гривень, а якщо водій не оплатить штраф протягом цього часу, то він становитиме 250 гривень. У випадку, якщо перевищення швидкості становить більше 50 кілометрів за годину порівняно зі встановленим, то сума штрафу — 510 гривень.

Крім того, міністерство планує у вересні запропонувати Верховній Раді підняти до 3400 гривень суму штрафу для тих, хто систематично перевищує швидкість.

Нагадаємо, у Києві з 1 червня запрацювали 20 камер автоматичної фіксації правопорушень правил дорожнього руху. Система вже зафіксувала перше порушення. Адреси, де вже встановили камери, читайте тут.

Поділитись: