У Нетішині старшокласника покарали за булінг. Це перший випадок у Хмельницькій області.

Як повідомили в прес-службі регіональної поліції, жертвою школяра був учитель.

«Булінг проявлявся у систематичних образах та психологічному тиску зі сторони учня», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що суд визнав старшокласника винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 173-4 (Булінг (цькування) учасника освітнього процесу) КУПАП та зобов’язав його матір сплатити 850 гривень штрафу.

«Працівники поліції закликають громадян не замовчувати подібні випадки. Пам’ятайте — булінг боїться розголосу!», — додали в поліції.

Нагадаємо, в лютому в Україні вперше оштрафували за новим законом про булінг:суд визнав винною дівчину, яка виставляла приватні фото іншої у своєму Instagram.

У серпні 2018 Міністерство юстиції України розпочало інформаційну кампанію#СтопБулінг, орієнтовану на дітей та їх батьків.

Нагадаємо, Верховна Рада схвалила законопроект про протидію булінгу у першому читанні у жовтні 2018 року, в цілому закон про протидію булінгу схвалили 18 грудня минулого року. У січні президент Петро Порошенко підписав закон про штрафи за булінг.

У 2017 році в українських школах було близько 109 тисяч звернень до психологів з приводу цькування. До психологів з цим зверталися як самі учні, так і батьки зі вчителями.

За даними організації «STUDENA», 63,9% вчителів стикалися із цькуванням дітей у своєму класі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Цькування під час навчання: історії учнів та вчителя

Поділитись: