4G може принести до бюджету країни в 2017 році понад 6 мільярдів гривень, а користувачам «якісний голосовий зв'язок в цифрі та якісний доступ для даних, але головне накрити всю країну якісним швидкісним Інтернетом».

Впровадження стандартів зв’язку 4G в Україні затягується через те, що Кабмін досі не опублікував вже проголосовану постанову про зміні до регулювання радіочастотного ресурсу.

Про це повідомив заступник голови Адміністрації президента України з питань проведення адміністративних, соціальних і економічних реформ Дмитро Шимків.

«Схоже кожне G в Україні ми будемо домагатися через публічну допомогу. Минулого разу ми чекали підписану постанову КМУ – 4 місяці. Тепер з 4G маємо ту саму ситуацію. Після голосування урядом постанови про зміни в план РЧР 14 лютого 2017 року ми все ще чекаємо публікації підписаної постанови», – написав він.

Шимків також додав, що 4G може принести до бюджету країни в 2017 році понад 6 мільярдів гривень, а користувачам «якісний голосовий зв'язок в цифрі та якісний доступ для даних, але головне накрити всю країну якісним швидкісним Інтернетом».

«Дуже прошу підтримки переконати КМУ опублікувати постанову – йшов 72 день очікування», – зазначив заступник глави АП.

Раніше повідомлялось, що мобільні оператори України заявляють про готовність до 4G.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: