На Майдані Незалежності у місцях загибелі учасників Революції Гідності запалили «Промені Гідності». Вони, за задумом організаторів цієї акції, символізують, душі загиблих. Щорічна акція відбувається на Майдані з метою вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні. Активіст Владислав Грезєв, який теж прийшов на Майдан, зазначив: «Дуже добре, що вдалося втілити знову ідею з «Променями Гідності» — це така можливість нагадувати такою візуальною частиною усім киянам, що тут відбулося 5 років тому. І це символічна річ, яка має відбуватися щороку. Щойно була церемонія запалення цих променів, це було дуже зворушливо».

Також на Алеї Героїв Небесної сотні зібрались десятки людей: вони приносили квіти та лампадки до рукотворного меморіалу на Алеї. Пам’ять загиблих вшанували молебнем, який провели у капличці, розповіла журналістка Громадського з місця подій.

«Сьогодні вітали з перемогою. А я кажу: яка перемога? Перемога була 21-22 (лютого), а 20-го був ще шок від стількох смертей, коли люди падали біля тебе, коли їх носили повз тебе, і то була дуже сумна, жахлива дата» — згадує учасник Революції Гідності Олександр.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile