Група з 36 студентів, екологів і підприємців та 5 членів екіпажу вирушила на човні з нідерландського Амстердама до Сантьяго в Чилі на кліматичну конференцію ООН.

Як зазначає The Guardian, нідерландці надихнулися прикладом шведської екоактивістки Грети Тунберг, яка перетнула Атлантичний океан на човні.

Група вирушила в 7-тижневу подорож на шхуні Regina Maris до Південної Америки на Конференцію ООН з питань клімату. Вони планують підняти питання перед урядами країн щодо впливу викидів від літаків на глобальне потепління. Зокрема, активісти пропонуватимуть підняти податки на авіаційне паливо.

«Ми дійсно хочемо зробити заяву про те, що потрібно припинити субсидіювати авіаційний сектор, і почати інвестувати в інший альтернативний транспорт», — сказала Ануна Де Вевер, 18-річна засновниця страйкового руху проти змін клімату в Бельгії.

Також Грета Тунберг побажала групі безпечної та вдалої подорожі.

Нагадаємо, шведська 16-річна екоактивістка Грета Тунберг перетнула Атлантичний океан на яхті з нульовими викидами. 28 серпня дівчина пришвартувалася до причалу в Нью-Йорку.

Подорож почалася 14 серпня на перегоновій яхті Malizia II. Вона виробляла енергію виключно від вітрових турбін і сонячних батарей.

Поділитись: