Комітет розвідки США не знайшов жодних доказів того, що кампанія Дональда Трампа під час виборів президента у 2016 році мала зв’язки з Росією.

Комітет розвідки Палати представників США не знайшов жодних доказів того, що кампанія Дональда Трампа під час виборів президента у 2016 році мала зв’язки з Росією. Представники опозиційної до Трампа Демократичної партії не згодні з таким висновком.

Про це йдеться у доповіді Комітету, 250 сторінок якої оприлюднили після тривалого розслідування, передає The New York Times.

«Жодних доказів», що кампанія Трампа була у змові чи координувалася з Росією. Тотальне полювання на відьом! Цьому треба покласти край негайно!», — прокоментував доповідь президент США.

Демократи після оприлюднення звіту звинуватили республіканців у тому, що вони передчасно закрили розслідування цієї справи та не змогли його провести з суворою відповідністю до усіх належних правил.

Це розслідування було одним з кількох, яке проводить уряд США стосовно втручання Росії у вибори та можливих зв’язків Кремля з кампанією Дональда Трампа. Розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера та Комітету розвідки Сенату продовжуються та можуть мати відмінні від висновків розвідки палати представників.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату.

У США взяли під варту першого підозрюваного у справі втручання Росії у вибори.

Також стало відомо, що спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

У лютому 2018 США вперше висунули звинувачення 13 громадянам Росії щодо втручання у вибори президента США. Серед обвинувачених — бізнесмен Євген Пригожин, наближений до президента Росії Володимира Путіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Поділитись: