Життя

ВВС замовила документальний фільм про Харві Вайнштейна

18 грудня, 2017 15:45
Життя/ВВС замовила документальний фільм про Харві Вайнштейна
Зберегти
Вигляд
Британська телерадіомовна компанія ВВС замовила документальний фільм про скандал навколо голлівудського продюсера Харві Вайнштейна, як «остаточний звіт» про його історію.

Британська телерадіомовна компанія ВВС замовила документальний фільм про скандал навколо голлівудського продюсера Харві Вайнштейна, як «остаточний звіт» про його історію.

Про це повідомляє Variety.

Повнометражну 90-хвилинну документальну стрічку будуть знімати на основі інтерв’ю з акторками, які звинуватили Вайнштейна у сексуальних домаганнях, а також і журналістами, продюсерами, режисерами, агентами та адвокатами — усіма, хто певним чином пов’язаний з Вайнштейном та скандалом навколо нього.

Зазначається, що деякі з людей у фільмі говоритимуть про свою історію з Вайнштейном уперше.

«Я був захоплений історією, тим, як вона розгорнулася. Наскільки люди багато знали про Харві та його репутацію…і ще було багато, чого ми не знали», — сказав один з продюсерів майбутнього фільму.

Дата прем'єри картини поки не оголошена.

Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася після публікації New York Times про домагання з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна. Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу.

Пізніше голлівудська акторка Макгоун звинуватила Вайнштейна в зґвалтуванні.

Британська акторка Кадіан Ноубл також сказала, що продюсер  домагався її в готельному номері у французьких Каннах.

Акторка Пас де ла Уерта заявила, що Харві Вайнштейн двічі її зґвалтував.

Після статті в New York Times Вайнштейна виключили з Британської академії кіно. Зазначалося також, що Вайнштейн домагався молодих акторок і співробітниць його кінокомпанії.

У сексуальних домаганнях також звинуватили акторів Кевіна СпейсіДастіна Хоффмана та стендап-коміка Луї Сі Кея. 14 листопада вшосте звинуватили в сексуальних домаганнях Буша-старшого.

Через велику кількість заяв щодо сексуальних домагань у Лос-Анжелесі створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

Пов`язані новини