Вибухи на складах зі зброєю у Калинівці Вінницької області почались безпосередньо у приміщенні складу.

Вибухи на складах зі зброєю у Калинівці Вінницької області почались безпосередньо у приміщенні складу.

Про це на засіданні комітету Ради з питань національної безпеки повідомив Директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін.

«Ми думаємо, що вибухи були всередині складів і іх було декілька», — сказав він.

Після проведеної на місці експертизи, було виявлено, що один вибух стався у сховищі, де лежали «тюльпани» (240-мм міномети) і у другому бункері, де розміщені «урагани» (реактивна система залпового вогню). 

За його словами, у бункері були бетонні двері шириною метр і «ніхто ззовні туди зайти не міг».

Наразі слідчі продовжують огляд складів для встановлення остаточних причин вибухів. 

Увечері 26 вересня, близько 22:00, у місті Калинівка за 20 кілометрів від Вінниці сталися вибухи на складах із боєприпасами та зброєю.  Вибухи почалися на складах 48 арсеналу військової частини А1119.

За попередніми даними, внаслідок вибухів поранено двоє людей. У місцевій ОДА повідомили, що від вибухів боєприпасів у селах постраждали близько 2000 будинків. Піротехніки виявили 998 вибухонебезпечних предметів.

Секретар РНБО Олександр Турчинов звинуватив Муженка і заявив, що він має понести відповідальність за вибухи в Калинівці. Муженко заявив, що звинуватити ЗСУ у ситуації, що склалася в Калинівці «не вдасться». Також він упевнений, що вибухи мають ознаки цілеспрямованих диверсій

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зарево в небі, пожежі та евакуація: очевидці про вибухи боєприпасів під Вінницею

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: