УКРАЇНА

Вимога підвищити ціни на газ для населення залишається — Гройсман

8 червня, 2018 12:20
УКРАЇНА/Вимога підвищити ціни на газ для населення залишається — Гройсман
Зберегти
Вигляд
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що вимога Міжнародного валютного фонду щодо підвищення цін на газ для населення залишається актуальною.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що вимога Міжнародного валютного фонду щодо підвищення цін на газ для населення залишається актуальною.

Про це Гройсман повідомив під час засідання Верховної ради 8 червня.

«Це дуже чутливе питання і ви про це знаєте. Воно дуже складне ти дуже негативно сприймається в суспільстві. Ви знаєте про вимоги міжнародних партнерів про вирівнювання цін на газ всередині країни», — зазначив Гройсман.

Він також зазначив, що «простої відповіді на це питання немає».

Підвищення цін на газ для населення до ринкового рівня — одна з ключових вимог МВФ для виділення Україні чергового траншу фінансової допомоги.

Нагадаємо, що Кабмін вже відкладав підвищення цін на газ для населення.

Раніше колишній очільник регулятора, що встановлює тарифи на оплату газу, Дмитро Вовк, повідомляв, що у разі виконання вимоги МВФ щодо зрівняння цін на газ для населення та підприємств, тарифи на газ можуть зрости на 70%.

Крім цього, в МВФ повідомили, що ведуть переговори з українською владою про необхідність перегляду рівня цін на газ та створення Антикорупційного суду.

Також Нафтогаз підвищив ціни на газ для підприємств вдруге за останні 3 місяці. Зокрема, у травні ціни на газ зросли на 5,2-5,5%, а з червня ціна підвищеться ще на майже 10%.

Пов`язані новини