УКРАЇНА

У Києві призначили суддю, яка виносила вироки учасникам «Автомайдану» — адвокат

7 листопада, 2017 22:13
УКРАЇНА/У Києві призначили суддю, яка виносила вироки учасникам «Автомайдану» — адвокат
Зберегти
Вигляд
Вища рада правосуддя внесла президентові України подання на призначення суддею Подільського районного суду Києва Світлану Захарчук.

Вища рада правосуддя внесла президентові України подання на призначення суддею Подільського районного суду Києва Світлану Захарчук. 

Як стверджує адвокат Роман Маселко, Захарчук у часи Майдану позбавляла водійських посвідчень учасників поїздки до Межигір’я.

«ВРП призначила безстроково суддю Подільського районного суду Києва — Захарчук С.С., яка у часи Революції Гідності позбавляла прав керування транспортними засобами учасників поїздки до Межигіря», — повідомив він.

Він додав, що вона виносила рішення на підставі сфальшованих документів та на підставі вказівок.

«Допущені нею порушення процесу є набагато серйозніші ніж порушення того ж В.Кицюка. Так, вони обоє діяли незаконно, але Кицюк зробив це витонченіше. Його звільнили, а її — ні», — розповів адвокат.

Маселко розповів, що доповідачем і по дисциплінарному провадженню і по призначенню Захарчук безстроково була одна і та ж член ради правосуддя — Алла Лесько.

«Справа Захарчук, а саме відсутність вмотивованого рішення по ній, а також повне ігнорування доказів, наданих адвокатами потерпілих стало одним з підстав для негативного висновку ГРД стосовно Лесько», — додав він.

Раніше повідомлялось, що прокуратура затримала суддю, яка переоформлювала майно на представників самоназваної «ДНР».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Конкурс до Верховного суду: що не так із переможцями

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини