ВАСУ відмовив у задоволенні позову студента Києво-Могилянської академії Микити Євстіфеєва до президента Петра Порошенка про визнання неправомірним указу про заборону російських соцмереж і ряду інших інтернет-ресурсів.

Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) відмовив у задоволенні позову студента Національного університету «Києво-Могилянська академія» Микити Євстіфеєва до президента Петра Порошенка про визнання неправомірним указу про заборону російських соцмереж і ряду інтернет-ресурсів.

Заслухавши позиції сторін, суд прийняв рішення і оголосив його резолютивну частину на засіданні в середу 14 червня, передає «Інтерфакс-Україна».

Колегія суддів відмовила у визнанні протиправними та нечинними ряду пунктів указу президента від 15 травня про введення в дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року що заборони російських соцмереж та ресурсів.

Зазначається, що це рішення може бути оскаржене у Верховному суді України.

Нагадаємо, 19 травня юрист «Чугуївської правозахисної групи» Роман Лихачов подав позов до президента Петра Порошенка в зв'язку з указом про санкції, що забороняють російські соцмережі.

ДИВІТЬСЯ: Близько 150 школярів і студентів вимагають від президента скасувати заборону «Вконтакте»

Нагадаємо, рішенням Ради нацбезпеки та оборони в Україні заборонили використання російських соцмереж «Вконтакте», «Одноклассники», а також сервісу «Яндекс». 

В РНБО зазначили, що рішення обумовлене безпекою громадян, оскільки ФСБ Росії має доступ до даних українських користувачів. 

Після заборони «Вконтакте» встановив рекорд за кількістю відвідувачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Блокада «Рунету»: чому рішення РНБО дуже легко обійти.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: