Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні оголосив імена 15 учасників національної збірної, які представлять країну на Invictus Games у Сіднеї у жовтні.

Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні оголосив імена 15 учасників національної збірної, які представлять країну на Invictus Games у Сіднеї у жовтні.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Зазначається, що цього року склад став першим, до якого увійшли представники всіх українських силових структур.

Учасників збірної обрали з числа переможців і призерів Національних Ігор Нескорених, які відбулися в Києві 12 травня. Крім того, до складу включили спортсменів, які виявилися єдиними у своїх категоріях.

Зазначається, що торік на Національних Іграх змагалися 106 учасників, зараз — 172, з яких 68 потрапили у фінальний відбір.

«У збірну 2018 року ми можемо взяти, відповідно до квоти, виділеної для України, лише 15 осіб. Однак, не зважаючи на те, що до збірної потрапило тільки 15 учасників, на мою думку, всі учасники відбору перемогли та показали нескорений дух українських воїнів. Всім хочу подякувати за участь та закликаю продовжувати займатись спортом, надихаючи своїм прикладом інших», — заявила координаторка проекту Ігор Нескорених в Україні Оксана Горбач.

Рішення про включення у збірну ухвалювала відбіркова комісія, до складу якої увійшли тренери національної команди, представники ветеранів та організаторів. 

Перші тренувальні збори команди розпочнуться вже 14 червня. Всього за час підготовки команда пройде три тренувальні табори.

На Іграх 20-27 жовтня в Сіднеї українці змагатимуться у шести дисциплінах: легкій атлетиці (біг, штовхання ядра, метання диска, стрибки в довжину), плаванні (запливи на 50 і 100 метрів вільним стилем, брасом та на спині), веслуванні на тренажері (1-хвилинний спринт і 4-хвилинна витривалість), велоспорті на шосе, стрільбі з лука та пауверліфтингу.

12 травня у Києві стартували національні змагання «Ігри Нескорених-2018».

Нагадаємо, у 2017 році на «Іграх нескорених» у Торонто 15  українських спортсменів завоювали 14 медалей: 8 золотих, 4 срібних і 2 бронзові. 

«Ігри нескорених» — міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцом Уельським Гаррі в 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці та ветерани з обмеженими фізичними можливостями, набутими при виконанні службових обов’язків. 

У 2017 році в Україна вперше отримала право взяти участь в «Іграх нескорених» як учасник багатьох військових навчань та миротворчих операцій під егідою ООН.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Медалі — медалями, а людей треба берегти», — уповноважений із питань реабілітації військових про «Ігри нескорених».

Поділитись: