Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) підозрює, що Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) надало сфальсифіковані дані з московської антидопінгової лабораторії.

Про це повідомляє Associated Press.

Звіт про діяльність Московської антидопінгової лабораторії буде представлений комітетом по відповідності WADA виконкому організації на початку наступного тижня.

Раніше, в п'ятницю, німецький журналіст Хайо Зеппель повідомив, що російську сторону підозрюють у маніпулюванні даними московської антидопінгової лабораторії.

«Було б передчасно обговорювати це питання до того, як комітет по відповідності WADA представить свій звіт нашому виконавчому комітету в понеділок. Підсумки доповіді будуть оприлюднені після завершення зустрічі», — повідомило джерело в WADA.

У Всесвітньому антидопінговому агентстві підтвердили цю інформацію і повідомили, що оприлюднять звіт після засідання виконавчого комітету. До цього у WADA відмовилися коментувати інформацію про підозри.

Раніше повідомлялось, що WADA планує відкрити більше сотні справ щодо російських спортсменів, яких підозрюють у використанні допінгу на Олімпіаді у Сочі.

Нагадаємо, 5 грудня 2017 російську збірну відсторонили від участі в Олімпійських іграх 2018 року в Південній Кореї через допінг-скандал. Повідомлялось, що близько 300 російських спортсменів підозрюють у вживанні допінгу.

Поділитись: