Керівництво месенджера WhatsApp з 7 грудня 2019 року почне подавати до суду на користувачів та компанії, які порушують умови надання послуг.

Про це повідомляється на сайті месенджера.

Згідно із заявою компанії, до неправомірного використання месенджера відноситься «автоматична або масова розсилка повідомлень», а також використання месенджера WhatsApp не в особистих цілях.

«Наші продукти не призначені для масових або автоматичних повідомлень, які завжди були порушенням наших умов обслуговування. Ми прагнемо зміцнити приватний характер нашої платформи і захистити користувачів від зловживань», — йдеться у заяві.

У компанії звертають увагу, що приводом для судового позову може стати не тільки виявлення порушень співробітниками компанії, але й інформація, отримана від інших джерел. До таких відомостей керівництво месенджера відносить заяви інших організацій.

Раніше повідомлялось, що уразливість у месенджері WhatsApp, акції якого належать Facebook, дозволила зловмисникам завантажити на смартфони користувачів шпигунські програми ізраїльського походження. Про це повідомили у WhatsApp.

/Самуїл Проскуряков

Поділитись: