Життя

WikiLeaks почали публікацію тисяч документів ЦРУ

7 березня, 2017 20:16
Життя/WikiLeaks почали публікацію тисяч документів ЦРУ
Зберегти
Вигляд
На сайті WikiLeaks виклали першу частина документів ЦРУ, які в організації вважають найбільшим витоком внутрішніх документів розвідувального управління.

На сайті WikiLeaks виклали першу частину документів ЦРУ, які в організації вважають найбільшим витоком внутрішніх документів розвідувального управління.

Публікація під кодовою назвою Vault 7 містить 8,7 тисяч документів і файлів з ізольованої внутрішньої мережі Центру кіберрозвідки в штаб-квартирі ЦРУ в Ленглі, штат Вірджинія.

У ній, зокрема, йдеться про те, що на території ФРН у консульстві США у Франкфурті-на-Майні розтпшований секретний хакерський центр ЦРУ.

За даними WikiLeaks, його співробітники працюють там під дипломатичним прикриттям і мають можливість вільно пересуватися територією Євросоюзу. Консульство США у Франкфурті-на-Майні є  базою ЦРУ для організації кібератак на держави Європи, Близького Сходу і Африки, говориться в прес-релізі.

WikiLeaks стверджує, що ЦРУ вміє перехоплювати повідомлення месенджерів WhatsApp, Telegram і Signal до стадії шифрування. За даними WikiLeaks, ЦРУ навчилося отримувати інформацію з камер і мікрофонів смартфонів, а також тв-приставок.

У прес-релізі говориться, що фахівці ЦРУ працюють над пошуком вразливостей, про які невідомо розробникам.

Зокрема, розвідувальне агентство зацікавлене операційною системою iOS, так як вона популярна серед політичних, дипломатичних та бізнес-еліт.

Нагадаємо, що посольство Еквадору не позбавлятиме притулку засновника WikiLeaks Ассанжа.

Раніше Ассанж відступився від обіцянки повернутися до США у разі звільнення організаторки масштабного витоку секретних матеріалів Челсі Меннінг, яка днями була помилувана адміністрацією президента Барака Обами. За словами адвокатів Ассанжа, насправді він вимагав лише вибачень перед колишнім військовим аналітиком.

Нагадаємо, президент США Барак Обама помилував організаторку найбільшого витоку секретних матеріалів Челсі Меннінг.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Wikileaks
# цру
Пов`язані новини