Організаторка акції за імпічмент президента Володимира Зеленського в Рівному Дар'я Коцюруба заявила, що не отримала від нього «адекватної реакції» на дії поліції. Дар'я стверджує, що її затримували, у поліції кажуть — лише запросили до відділку.

Про це вона повідомила у Facebook.

Організаторка акції вказала, що за час розголосу отримала купу образ на свою адресу в Facebook, утім не отримала бажаного — «адекватної реакції від президента».

А наявну реакцію Зеленського на дії поліції дівчина назвала перебріхуванням.

«Чомусь замість того, щоб відреагувати на ситуацію, не перебріхуючи її, пан Зеленський заявив, що затримання не було? Ця фраза абсолютно суперечить реальності, і це мене до біса обурює», — написала дівчина.

«Скажіть мені хтось, така поведінка президента — це нормально?» — додала вона.

Нагадаємо, Зеленський відреагував на дії поліції в Рівному Facebook-постом на наступний день після затримання, закликавши Міністерство внутрішніх справ не вживати жодних заходів щодо двох протестувальників, які вимагали його імпічменту.

25 травня у Рівному двоє людей вийшли на центральну площу, вимагаючи імпічменту президента Володимира Зеленського. На 16-річну Дар'ю Коцюрубу та 20-річного Романа склали адмінпротокол за порушення порядку проведення акцій, мітингів. На матір Дар'ї склали протокол за статтею 184 — неналежне виховання дітей.

Поділитись: