Прем'єр-міністр Олексій Гончарук оголосив, що не писав заяв про відставку.

«Я жодних заяв станом на цю хвилину не писав. Очевидно у нас будуть з цього приводу консультації і з президентом, і з парламентом. Станом на сьогодні я більше нічого коментувати не хочу», — сказав прем'єр на брифінгу, відповідаючи на запитання журналістів.

Нагадаємо, 4 березня о 16 годині Верховна Рада збереться за позачергове пленарне засідання на вимогу президента України Володимира Зеленського. Серед іншого депутати будуть розглядати кадрові зміни в Кабінеті міністрів.

25 лютого видання KyivPost з посиланням на три джерела в українському уряді повідомило, що Зеленський розглядає Сергія Тігіпка претендентом на пост прем'єр-міністра.

Тігіпко був два роки віцепрем'єр-міністром при прем'єр-міністрах Павлі Лазаренку в 1997 році та Валерію Пустовойтенку. У 1999-2000 роках він був міністром економіки в уряді тодішнього прем'єр-міністра Віктора Ющенка. Сам Тігіпко балотувався в президенти у 2010 році. Тоді він посів третє місце.

На парламентських виборах 2012 року Тігіпко об'єднав зусилля з «Партією регіонів» президента Віктора Януковича та посів посаду віцепрем'єр-міністра при прем'єрі Миколі Азарові. Відтак він підпадає під люстрацію.

Голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія запевняє, що кандидатуру Тігіпка не розглядатимуть на посаду очільника уряду.

Поділитись: