Висунутий для участі у виборах президента 2019 року кандидат від політичної партії «Сила Людей» Дмитро Гнап зніме свою кандидатуру, якщо Андрій Садовий, Святослав Вакарчук та Анатолій Гриценко висунуть єдиного кандидата. Водночас, він не заперечує, що й сам хоче стати цим єдиним кандидатом. Про це він повідомив у коментарі Громадському.

В об'єднанні висунутого в президенти від «Об'єднання «Самопоміч» Андрія Садового, висунутого від партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка та співака Святослава Вакарчука екс-розслідувач поки що сумнівається — «мріємо, але думаємо, що дива в реальному житті бувають рідко».

Проте додає, якщо до першого туру виборів перераховані кандидати визначаться з єдиним лідером, він знімає свою кандидатуру.

Також він не заперечує, що й сам хоче стати кандидатом від «демократичного табору» — «хотілося б зробити все для цього».

Гнап зазначив, що 2,5 мільйони гривень на внесок для участі у виборах збиратиме лише через фандрейзингову компанію, інших варіантів не розглядає.

Рішення з'їзду партії «Сила Людей» про своє висунення колишній журналіст називає несподіваним. За словами Гнапа, він є членом партії з почату грудня 2018 року.

Станом на 18 січня Центрвиборчком зареєстрував вже 10 кандидатів на посаду глави держави: екс-главу СБУ Валентина Наливайченка, міськголову Львова Андрія Садового, лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, депутата Євгенія Мураєва, лідера «Соціал-демократичної партії» Сергія Капліна, екс-міністра екології Ігоря Шевченка, безпартійного самовисуванця Віталія Скоцика, депутата, члена партії УКРОП Віталя Купрія, а також депутатку Ольгу Богомолець та засновника партії «5.10», бізнесмена Геннадія Балашова.

Загалом понад 30 політиків оголосили про намір взяти участь у виборах президента. Згідно з останнім соціологічним опитуванням, найвищий рейтинг мають лідерка партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко, чинний президент Петро Порошенко та шоумен Володимир Зеленський.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заочні дебати українських політиків: шарм, нудьга і чужі заслуги

Поділитись: