УКРАЇНА

Як бізнес оцінює прем'єрство Гройсмана та про популізм у роботі Уряду

24 квітня, 2018 12:59
УКРАЇНА/Як бізнес оцінює прем'єрство Гройсмана та про популізм у роботі Уряду
Зберегти
Вигляд
Завершення другого року роботи Уряду — така собі осінь, коли можна підбити підсумки і подивитися наскільки ефективно Кабінет міністрів працює для того, щоб у країни були гроші. Не тільки ті, які доведеться через 10-15 років повертати із відсотками, а й ті, які заробляють і вкладають у розвиток підприємці. Краще чи гірше живеться бізнесу в Україні за прем’єрства Володимира Гройсмана? Чи чує влада г

Завершення другого року роботи Уряду — така собі осінь, коли можна підбити підсумки і подивитися наскільки ефективно Кабінет міністрів працює для того, щоб у країни були гроші. Не тільки ті, які доведеться через 10-15 років повертати із відсотками, а й ті, які заробляють і вкладають у розвиток підприємці. Краще чи гірше живеться бізнесу в Україні за прем’єрства Володимира Гройсмана? Чи чує влада голоси тих, хто створює робочі місця та забезпечує левову частину ВВП держави? Про це у програмі «Реформа» на Громадському о 21:00 говоримо з виконавчою директоркою Європейської Бізнес-Асоціації Анною Дерев’янко.

Також у програмі: 

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман минулого заявив, що планує взяти участь парламентських виборах і привести до влади професійних людей. З одного боку це пояснює, чому уряд так неохоче повертався до таких чутливих проблем як підвищення ціни на газ для населення, з іншого — викликає ще більше питань. Якщо Петро Порошенко буде іти на другий президентський термін, голова уряду зібрався у парламент, а народні депутати перебувають у стані постійної кампанії, чи означає це, що реформи поставлять на паузу в угоду соціальним питанням. Про це говоримо із директором Центру економічної стратегії Глібом Вишлінським.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як за новою системою перевірятимуть якість продуктів та чи є в українців схильність до корупції?

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться: «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини