Політика / Вибори

Янукович не виступив з останнім словом у суді: засідання перенесли

Інтерфакс-Україна
Політика/Вибори/Янукович не виступив з останнім словом у суді: засідання перенесли
Зберегти
Вигляд
Президент-утікач Віктор Янукович не виступив з останнім словом у судових дебатах в межах справи про його державну зраду.

Адвокат Януковича Олександр Горошинський заявив, що президент-утікач знову просить брати участь у суді за допомогою відеоконференції.

«Янукович просить суд забезпечити його право на виступ у кримінальному провадженні з використанням правової допомоги Горошинського на території РФ», — передав Горошинський та додав, що для цього просить відкласти розгляд справи до того, поки адвокат не отримає реєстрації в реєстрі РФ.

За словами адвоката, згідно з російським законодавством, кожен іноземний адвокат повинен зареєструватися у відповідному реєстрі в Росії, проте ця процедура досі продовжується.

Суддя Владислав Дев’ятко погодився надати «розумні терміни» для реєстрації.

«Якщо реєстрація не відбудеться у зазначений термін, інтереси Януковича на території РФ під час відеоконференції, коли він звертатиметься до суду з останнім словом, можуть захищати адвокати Сердюк та Федоренко, які включені до реєстру», — сказав суддя.

Суд переніс засідання на 24 жовтня 9:00 ранку.

На дебатах адвокати намагаються переконати суд у тому, що Янукович утік внаслідок «державного перевороту».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Якби була можливість довічного, ми б вимагали довічне»: прокурор про справу щодо держзради Януковича

Президент-утікач звинувачується в державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

За цими статтями Януковичу загрожує до 15 років ув’язнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Пов`язані новини