Президенту-втікачу Віктору Януковичу дозволять виступити з останнім словом на суді про державну зраду з лікарняного ліжка. Наступне засідання у його справі призначили на 5 грудня 9:00.

Так, Оболонський суд задовольнив клопотання адвокатів Януковича та оголосив перерву до 5 числа.

Суддя Владислав Дев’ятко заявив, що якщо екс-президент не зможе вилікуватися до наступного засідання, — йому дозволять вийти на відеозв’язок з лікарняного ліжка «сидячи або лежачи».

Водночас захисник Януковича Олександр Горошинський заявив, що давати слово екс-президенту з лікарняного ліжка «є некоректним».

Зазначимо, що останнє слово — це право Януковича, а не його обов'язок. Суддя може оголосити йому вирок і без виступу президента-втікача.

Раніше адвокати Януковича заявили, що він отримав важку травму і в нерухомому стані перебуває у лікарні Москви. Через травму, за словами адвокатів, Янукович не може виступити з останнім словом.

Раніше на судових дебатах адвокати намагалися переконати суд у тому, що Янукович утік внаслідок «державного перевороту».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Якби була можливість довічного, ми б вимагали довічне»: прокурор про справу щодо держзради Януковича

Президент-утікач звинувачується в державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

За цими статтями Януковичу загрожує до 15 років ув’язнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile