ENRU

Янукович подав позов проти «Ощадбанку» про захист ділової репутації

Екс-президент України Віктор Янукович подав позов проти «Ощадбанку» про захист ділової репутації. Зокрема, він вимагає спростування інформації про наявність у нього та екс-прем'єра Миколи Азарова більше $1,150 млрд на рахунках в держбанку.

23 червня в Печерському районному суді Києва відбулося перше судове засідання у справі. Інтереси «Ощадбанку» в суперечці про спростування недостовірної інформації, опублікованої у вигляді інтерв'ю голови правління «Ощадбанку», представляють адвокати GENTLS, повідомляється у прес-релізі юрфірми.

За словами керуючого партнера GENTLS Олега Громового, позов необґрунтований з кількох причин. Зокрема, якщо, на думку адвокатів позивача, ділова репутація Януковича позитивна, і вона могла постраждати, то це необхідно довести.

«Дивною є позиція із звинувачення банку в розголошенні банківської таємниці в ситуації, коли сам інтерв'юйований, дотримуючись банківської таємниці, відмовився відповідати на запитання журналіста про конкретні суми і банківські рахунки. Тобто, тверджень про наявність у позивача конкретних сум в банку не було», – зауважив адвокат сторони «Ощадбанку».

Нагадаємо, що в Оболонському районному суді Києва розглядається справа про державну зраду екс-президента Віктора Януковича. Суд призначив наступне засідання у справі на 6 липня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Окрім державної зради, Віктор Янукович підозрюється у злочинах ще за сімома епідозами.

Раніше повідомлялось, що у січні 2016 року суд заарештував пенсії Януковича і Азарова на рахунках в «Ощадбанку»

Підписуйтесь на наш канал в Telegram