Світ

Японія хоче приєднатись до скарги ЄС проти США щодо мит

14 червня, 2018 13:34
Світ/Японія хоче приєднатись до скарги ЄС проти США щодо мит
Зберегти
Вигляд
Японія шукає шляхів долучитись до скарги Євросоюзу проти США до Світової організації торгівлі щодо американських мит на алюміній та сталь.

Японія шукає шляхів долучитись до скарги Євросоюзу проти США до Світової організації торгівлі щодо американських мит на алюміній та сталь.

Про це повідомляє Reuters.

Джерело Reuters в уряді Японії повідомило, що там хочуть взяти участь у поданні скарги проти США і активно ведуть консультації щодо цього з Канадою та Мексикою.

«Ми у такій самій ситуації, як і решта країн, тож ми прагнемо долучитись до переговорів. Наша ціль — змусити США прибрати свої тарифи», — повідомило джерело Reuters.

Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набули чинності 23 березня. З переліку країн тимчасово були виключені Мексика, Канада та ЄС.

31 травня Трамп скасував тимчасові виключення для сталі та алюмінію з ЄС, Канади та Мексики. У ЄС повідомили, що запровадять контрзаходи.

У відповідь на тарифні обмеження США в Євросоюзі, Канаді та Мексиці заявили про запровадження мит на американських товарів. Також Канада та ЄС подали на США скарги до СОТ.

Український уряд заявляв, що працює над тим, щоб вивести товари української металургії з-під дії американських мит.

Пов`язані новини