Японський розробник ДНК-вакцини від коронавірусу компанія Anges Inc. почала клінічні випробування на двох групах із 30 добровольців.

Про це повідомляє kyodonews.

Перша частина клінічних випробувань включає вакцинацію 30 здорових добровольців. Відкрити продаж вакцин планують вже восени наступного року, якщо вакцина виявиться безпечною та ефективною.

Випробування триватимуть вісім тижнів. Одна група із 15 людей отримає більше вакцини ніж інша група. Кожна людина буде отримувати дві внутрішньом'язові ін'єкції.

Зареєстровані пацієнти будуть спостерігатися до липня наступного року.

Раніше повідомлялось, що Індійська фармацевтична компанія Bharat Biotech отримала дозвіл на тестування потенційної вакцини COVAXIN проти коронавірусної хвороби COVID-19 на людях.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Нагадаємо, ще в травні американська компанія Moderna Inc повідомила про успіх під час перших випробувань вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19.

Раніше Європейське агентство з лікарських засобів спрогнозувало, що вакцина проти коронавірусного захворювання COVID-19 за «оптимістичним сценарієм» буде готова в наступному році.

Поділитись: