Східно-західна асоціація розважальних парків Японії оприлюднила рекомендації щодо роботи у зв’язку з послабленням карантину в країні. Одна з вимог до відвідувачів: під час користування атракціонами не можна кричати.

Про це повідомляє CNN.

Серед інших рекомендацій — і більш звичні, як-от обов’язкове носіння масок, забезпечення засобами гігієни (приміром, дезінфекторами для рук), постійне вимірювання температури й дотримання безпечної дистанції.

Тим працівникам, які через роботу не можуть носити маску (приміром, аніматори в будинках жахів), радять посилено дотримуватися соціального дистанціювання.

«Як новий вид обслуговування клієнтів навіть при носінні маски можна поєднувати усміхнені очі, жести рук тощо, аби спілкуватися з відвідувачами», — йдеться у вказівках Асоціації.

Деякі з розважальних парків уже запровадили власні обмеження, зокрема обмежили кількість відвідувачів і міста, з яких їх дозволено приймати.

Раніше прем’єр-міністр Японії Абе Сіндзо оголосив про зняття режиму надзвичайного стану з більшості території країни. Цьому сприяло зменшення нових випадків зараження коронавірусом.

Станом на 28 травня в Японії хворіли або хворіють коронавірусною хворобою понад 16600 людей, із них померла 881 людина, водночас вилікувалось понад 14 тисяч.

Станом на 28 травня у світі з початку пандемії коронавірусне захворювання COVID-19 виявили у 5 млн 790 тисяч 103 людей. З них одужали 2 млн 497 тисячі 053 людини та померли від ускладнень — 357 432. Наразі продовжують лікуватися майже 3 млн людей.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику.
Поділитись: